• Vyprodáno
Otterbox OB Prem Glass Samsung Galaxy/S25 Ultra Clear
search
  • Otterbox OB Prem Glass Samsung Galaxy/S25 Ultra Clear

Otterbox OB Prem Glass Samsung Galaxy/S25 Ultra Clear

Barva Průhledná / Počet kusů v balení 1 pc(s) / Maximální velikost obrazovky 6.9" / Materiál Hlinitokřemičitan / Hmotnost 12.41 g / Hloubka 0.3 mm

Všechny parametry
308 Kč
S DPH

255 Kč bez DPH

Momentálně nedostupné

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7797844 Výrobce: Otterbox EAN: 0840304796960

Popis

Otterbox OB Prem Glass Samsung Galaxy/S25 Ultra Clear z kategorie Tvrzená skla pro mobilní telefony.

Hlavní parametry:

  • Pro telefon: Galaxy S25 Ultra
  • Typ ochrany displeje: Tvrzené sklo
  • Výbava pouzdra: Průhledné
  • Hlavní barva: Průhledná
  • Kompatibilita: Galaxy S25 Ultra
  • Kompatibilita značky: Samsung
  • Maximální velikost obrazovky: 6.9"
  • Ochranné funkce: Scratch resistant,Shatterproof,Drop resistant
  • Typ ochrany: Čirá ochranná fólie na displej
  • Tvrdost: 9H

Popis výrobce (anglicky)

Save your screen with crystal-clear Premium Glass. Flawless and fortified, Premium Glass is shatter resistant when dropped from 3ft (0.9m). The ultra-thin glass screen protector provides advanced protection against scratches and splinters while letting the vibrant quality of your display shine through. Plus, it’s fingerprint resistant and is made with more than 60% recycled material. All the tools you need are included for simple installation. And with a limited lifetime warranty and hassle-free customer service, Premium Glass delivers advanced protection with peace of mind for your screen.

Parametry

BarvaPrůhledná
Počet kusů v balení1 pc(s)
Maximální velikost obrazovky6.9"
MateriálHlinitokřemičitan
Hmotnost12.41 g
Hloubka0.3 mm
Ochranné funkceScratch resistant,Shatterproof,Drop resistant
Hlavní barvaPrůhledná
Typ ochranyČirá ochranná fólie na displej
Tvrdost9H
Typ ochrany displejeTvrzené sklo
Pro telefonGalaxy S25 Ultra
Výbava pouzdraPrůhledné
Kompatibilita (1 model)
Pasuje k
Galaxy S25 Ultra
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.