GTS Electronics MC3000/3100 Laser LI Ion BATT Btry-MC3XKAB0E-01
search
  • GTS Electronics MC3000/3100 Laser LI Ion BATT Btry-MC3XKAB0E-01

GTS Electronics MC3000/3100 Laser LI Ion BATT Btry-MC3XKAB0E-01

Barva Černá / Typ Bateriový kit / Hmotnost 55.8 g / Šířka 39.8 mm / Výška 12.1 mm / Hloubka 75.8 mm

Všechny parametry
1 071 Kč
S DPH

885 Kč bez DPH

Skladem

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: HMC3X00LI(S) Výrobce: GTS Electronics EAN: 5656565656562

Popis

GTS Electronics MC3000/3100 Laser LI Ion BATT Btry-MC3XKAB0E-01 z kategorie Příslušenství k datovým terminálům.

Hlavní parametry:

  • Barva: Černá
  • Kompatibilita: Motorola MC3000, MC3100
  • Typ: Bateriový kit
  • Technologie baterie: Lithium-polymerová
  • Kapacita baterie: 2740 mAh
  • Napětí baterie: 3.7 V
  • Kompatibilita zařízení: Scanner
  • Hmotnost: 55.8 g
  • Výška: 12.1 mm
  • Šířka: 39.8 mm

Popis výrobce (anglicky)

Standard Capacity Battery for MC3000 / MC31XX

The HMC3X00-Li(S) is a direct replacement for the OEM BTRY-MC3XKAB0E battery that is used in the Symbol MC3000/MC3100 laser scanner.
- Contains the highest quality battery cells
- Provides excellent discharge characteristics
- Provides longer cycle life
- Extends operating time and reduces total number of batteries needed
- Rigorous testing including temperature, vibration, shock, drop, short circuit, and overcharge

Parametry

BarvaČerná
TypBateriový kit
Hmotnost55.8 g
Šířka39.8 mm
Výška12.1 mm
Hloubka75.8 mm
Kapacita baterie2740 mAh
Napětí baterie3.7 V
Technologie baterieLithium-polymerová
Kompatibilita (3 modely)
Pasuje k
MC3100, Motorola MC3000, Scanner
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.