• Vyprodáno
OtterBox React iPhone 12/12 Pro/Clear
search
  • OtterBox React iPhone 12/12 Pro/Clear

OtterBox React iPhone 12/12 Pro/Clear

Barva Průhledná / Počet kusů v balení 1 pc(s) / Maximální velikost obrazovky 6.1" / Hmotnost 26.69 g / Šířka 76.5 mm / Výška 151.6 mm

Všechny parametry
349 Kč
S DPH

288 Kč bez DPH

Momentálně nedostupné

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7765275 Výrobce: Otterbox EAN: 0840104214411

Popis

OtterBox React iPhone 12/12 Pro/Clear z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Apple.

Hlavní parametry:

  • Typ pouzdra: Cover
  • Povrchové zbarvení: Jednobarevný
  • Vestavěná baterie: Ne
  • Barva: Průhledná
  • Maximální velikost obrazovky: 6.1"
  • Hmotnost: 26.69 g
  • Hloubka: 10.7 mm
  • Šířka: 76.5 mm
  • Výška: 151.6 mm
  • Kompatibilita: iPhone 12/12 Pro

Popis výrobce (anglicky)

Streamlined Protection
React Series is the ultra-slim, resilient OtterBox case that protects your phone from drops and scrapes. Its solid one-piece form is precision designed for your phone and its soft touch edges provide great grip. The case installs easily onto your phone and it slides in and out of pockets seamlessly. OtterBox is known for its stellar customer support and industry-leading warranty. Wrap your phone in the trusted protection of React Series.

Parametry

BarvaPrůhledná
Počet kusů v balení1 pc(s)
Maximální velikost obrazovky6.1"
Hmotnost26.69 g
Šířka76.5 mm
Výška151.6 mm
Hloubka10.7 mm
Typ pouzdraZadní kryt
Hlavní barvaPrůhledná
Vestavěná baterieNe
Pro telefoniPhone 12
iPhone 12 Pro
Výbava pouzdraPrůhledné
Kompatibilita (2 modely)
Pasuje k
iPhone 12, iPhone 12 Pro
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.