• Vyprodáno
Otterbox OB Symmetry MagSafe iPhone 17E//16E/15/14/13 - Black - Propack
search
  • Otterbox OB Symmetry MagSafe iPhone 17E//16E/15/14/13 - Black - Propack

Otterbox OB Symmetry MagSafe iPhone 17E//16E/15/14/13 - Black - Propack

Barva Černá / Počet kusů v balení 1 pc(s) / Maximální velikost obrazovky 6.1" / Hmotnost 37.45 g / Šířka 79.1 mm / Výška 152.9 mm

Všechny parametry
562 Kč
S DPH

464 Kč bez DPH

Momentálně nedostupné

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7794126 Výrobce: Otterbox EAN: 0840304745371

Popis

Otterbox OB Symmetry MagSafe iPhone 17E//16E/15/14/13 - Black - Propack z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Apple.

Hlavní parametry:

  • Typ pouzdra: Cover
  • Povrchové zbarvení: Jednobarevný
  • Vestavěná baterie: Ne
  • Barva: Černá
  • Ochranné funkce: Drop proof,Bump resistant
  • Maximální velikost obrazovky: 6.1"
  • Hmotnost: 37.45 g
  • Hloubka: 13.3 mm
  • Šířka: 79.1 mm
  • Výška: 152.9 mm

Popis výrobce (anglicky)

Get the most out of your new iPhone with Symmetry Series for MagSafe. This trendy case shows off iPhone’s sleek design and was thoughtfully developed for seamless interaction with MagSafe charging and accessories. All your phone’s buttons, features and functions work flawlessly, while durable protection shields against drops, bumps and fumbles. And the one- piece design is easy to install. Proceed with confidence that your phone is protected, without sacrificing an ounce of style or functionality.

Parametry

BarvaČerná
Počet kusů v balení1 pc(s)
Maximální velikost obrazovky6.1"
Hmotnost37.45 g
Šířka79.1 mm
Výška152.9 mm
Hloubka13.3 mm
Ochranné funkceDrop proof,Bump resistant
Bezdrátové nabíjeníAno
Typ pouzdraZadní kryt
Hlavní barvaČerná
Vestavěná baterieNe
Pro telefoniPhone 17e
Výbava pouzdraMagSafe / magnet
Kompatibilita (5 modelů)
Pasuje k
iPhone 13, iPhone 14, iPhone 15, iPhone 16e, iPhone 17e
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.