• Vyprodáno
Otterbox OB Defender Samsung/Galaxy S24 FE Black
search
  • Otterbox OB Defender Samsung/Galaxy S24 FE Black

Otterbox OB Defender Samsung/Galaxy S24 FE Black

Barva Černá / Počet kusů v balení 1 pc(s) / Maximální velikost obrazovky 6.7" / Materiál Polycarbonate (PC),Rubber / Hmotnost 67.83 g / Šířka 89.6 mm

Všechny parametry
701 Kč
S DPH

579 Kč bez DPH

Momentálně nedostupné

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7797095 Výrobce: Otterbox EAN: 0840304780198

Popis

Otterbox OB Defender Samsung/Galaxy S24 FE Black z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Samsung.

Hlavní parametry:

  • Typ pouzdra: Cover
  • Povrchové zbarvení: Jednobarevný
  • Bezdrátové nabíjení: Ano
  • Barva: Černá
  • Maximální velikost obrazovky: 6.7"
  • Ochranné funkce: Dirt resistant,Drop proof,Dust resistant,Scratch resistant,Shock resistant
  • Materiál: Polycarbonate (PC),Rubber
  • Hloubka: 14.1 mm
  • Hmotnost: 67.83 g
  • Šířka: 89.6 mm

Popis výrobce (anglicky)

For peak protection, trust Defender Series, our toughest case yet. It features a tri-layer design with a silicone outer cover, rigid inner shell and memory foam backing that work together to deflect whatever damage might come your way — and deliver 7X military standard drop defense. Plus, it's equipped with corners that absorb shock, all-over texturing for greater grip, and built-in anchors for connecting phone straps. When you need real defenses, you need Defender Series.

Parametry

BarvaČerná
Počet kusů v balení1 pc(s)
Maximální velikost obrazovky6.7"
MateriálPolycarbonate (PC),Rubber
Hmotnost67.83 g
Šířka89.6 mm
Výška173.7 mm
Hloubka14.1 mm
Ochranné funkceDirt resistant,Drop proof,Dust resistant,Scratch resistant,Shock resistant
Bezdrátové nabíjeníAno
Typ pouzdraOdolné
Hlavní barvaČerná
Vestavěná baterieNe
Pro telefonGalaxy S24 FE
Kompatibilita (1 model)
Pasuje k
Galaxy S24 FE
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.