• Vyprodáno
Otterbox OB Defender MagSafe Apple/iPhone 16 Pro Max - Black
search
  • Otterbox OB Defender MagSafe Apple/iPhone 16 Pro Max - Black

Otterbox OB Defender MagSafe Apple/iPhone 16 Pro Max - Black

Barva Černá / Počet kusů v balení 1 pc(s) / Maximální velikost obrazovky 6.9" / Materiál Polycarbonate (PC),Rubber / Hmotnost 64.01 g / Šířka 90.3 mm

Všechny parametry
702 Kč
S DPH

580 Kč bez DPH

Momentálně nedostupné

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7795989 Výrobce: Otterbox EAN: 0840304768257

Popis

Otterbox OB Defender MagSafe Apple/iPhone 16 Pro Max - Black z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Apple.

Hlavní parametry:

  • Typ pouzdra: Cover
  • Povrchové zbarvení: Jednobarevný
  • Vestavěná baterie: Ne
  • Barva: Černá
  • Ochranné funkce: Dirt resistant,Drop proof,Dust resistant,Scratch resistant,Shock resistant
  • Maximální velikost obrazovky: 6.9"
  • Materiál: Polycarbonate (PC),Rubber
  • Hmotnost: 64.01 g
  • Hloubka: 16.1 mm
  • Šířka: 90.3 mm

Popis výrobce (anglicky)

For peak protection, trust Defender Series for MagSafe, our toughest case yet. It features a tri-layer design with a silicone outer cover, rigid inner shell and memory foam backing that work together to deflect whatever damage might come your way — and deliver 7X military standard drop defense. Plus, it's equipped with corners that absorb shock, all-over texturing for greater grip, integrated MagSafe magnets and built-in anchors for connecting phone straps. When you need real defenses, you need Defender Series for MagSafe.

Parametry

BarvaČerná
Počet kusů v balení1 pc(s)
Maximální velikost obrazovky6.9"
MateriálPolycarbonate (PC),Rubber
Hmotnost64.01 g
Šířka90.3 mm
Výška174.7 mm
Hloubka16.1 mm
Ochranné funkceDirt resistant,Drop proof,Dust resistant,Scratch resistant,Shock resistant
Bezdrátové nabíjeníAno
Typ pouzdraOdolné
Hlavní barvaČerná
Pro telefoniPhone 16 Pro Max
Výbava pouzdraMagSafe / magnet
Kompatibilita (1 model)
Pasuje k
iPhone 16 Pro Max
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.