• Vyprodáno
Otterbox OB Defender XT Samsung/Galaxy Z FOLD6 - Black
search
  • Otterbox OB Defender XT Samsung/Galaxy Z FOLD6 - Black

Otterbox OB Defender XT Samsung/Galaxy Z FOLD6 - Black

Barva Černá / Počet kusů v balení 1 pc(s) / Maximální velikost obrazovky 7.6" / Materiál Polykarbonát (PC), Termoplastický elastomer (TPE) / Hmotnost 65.22 g / Šířka 144.21 mm

Všechny parametry
962 Kč
S DPH

795 Kč bez DPH

Momentálně nedostupné

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7795803 Výrobce: Otterbox EAN: 0840304766192

Popis

Otterbox OB Defender XT Samsung/Galaxy Z FOLD6 - Black z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Samsung.

Hlavní parametry:

  • Typ pouzdra: Cover
  • Povrchové zbarvení: Jednobarevný
  • Bezdrátové nabíjení: Ano
  • Barva: Černá
  • Maximální velikost obrazovky: 7.6"
  • Ochranné funkce: Dirt resistant,Drop proof,Dust resistant,Scratch resistant
  • Materiál: Polykarbonát (PC), Termoplastický elastomer (TPE)
  • Hloubka: 14.05 mm
  • Hmotnost: 65.22 g
  • Šířka: 144.21 mm

Popis výrobce (anglicky)

Informed by twenty-five years of engineering innovation, this modern, sleek case maintains the premium OtterBox protection you expect. Defender Series XT foldable phone case has a cutting-edge form factor that articulates smoothly with the phone and provides a grip space when open. Designed for Samsung foldable smartphones, Defender Series XT guards against drops, dust and dings while you enjoy the convenience of wireless charging and PowerShare. Guard your new Samsung foldable smartphone with the modern, innovative Defender Series XT.

Parametry

BarvaČerná
Počet kusů v balení1 pc(s)
Maximální velikost obrazovky7.6"
MateriálPolykarbonát (PC), Termoplastický elastomer (TPE)
Hmotnost65.22 g
Šířka144.21 mm
Výška164.21 mm
Hloubka14.05 mm
Ochranné funkceDirt resistant,Drop proof,Dust resistant,Scratch resistant
Bezdrátové nabíjeníAno
Typ pouzdraOdolné
Hlavní barvaČerná
Vestavěná baterieNe
Pro telefonGalaxy Z Fold6
Kompatibilita (1 model)
Pasuje k
Galaxy Z Fold6
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.