• Vyprodáno
Otterbox OB Defender Samsung S24 Ultra/Galaxy Baby Blue Jeans Blue
search
  • Otterbox OB Defender Samsung S24 Ultra/Galaxy Baby Blue Jeans Blue

Otterbox OB Defender Samsung S24 Ultra/Galaxy Baby Blue Jeans Blue

Barva Modrá / Počet kusů v balení 1 pc(s) / Maximální velikost obrazovky 6.8" / Materiál Polycarbonate (PC),Rubber / Hmotnost 136.21 g / Šířka 98.79 mm

Všechny parametry
706 Kč
S DPH

583 Kč bez DPH

Momentálně nedostupné

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7794491 Výrobce: Otterbox EAN: 0840304750597

Popis

Otterbox OB Defender Samsung S24 Ultra/Galaxy Baby Blue Jeans Blue z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Samsung.

Hlavní parametry:

  • Typ pouzdra: Cover
  • Povrchové zbarvení: Jednobarevný
  • Barva: Modrá
  • Maximální velikost obrazovky: 6.8"
  • Ochranné funkce: Dirt resistant,Drop proof,Dust resistant,Scratch resistant,Shock resistant
  • Materiál: Polycarbonate (PC),Rubber
  • Hloubka: 32.54 mm
  • Hmotnost: 136.21 g
  • Šířka: 98.79 mm
  • Výška: 178.79 mm

Popis výrobce (anglicky)

Legendary durable Galaxy S24 Ultra case, Defender Series, with a multi-layer construction guards your device from serious drops, dirt, scrapes and bumps. Wireless ready, it works with Qi charging. Plus, the included holster does double duty as a belt clip or hands-free kickstand.

Parametry

BarvaModrá
Počet kusů v balení1 pc(s)
Maximální velikost obrazovky6.8"
MateriálPolycarbonate (PC),Rubber
Hmotnost136.21 g
Šířka98.79 mm
Výška178.79 mm
Hloubka32.54 mm
Ochranné funkceDirt resistant,Drop proof,Dust resistant,Scratch resistant,Shock resistant
Typ pouzdraOdolné
Název barvyBřidlicově modrá
Hlavní barvaModrá
Pro telefonGalaxy S24 Ultra
Kompatibilita (1 model)
Pasuje k
Galaxy S24 Ultra
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.