• Vyprodáno
Otterbox OB Defender Galaxy A55 5G/Samsung Black
search
  • Otterbox OB Defender Galaxy A55 5G/Samsung Black

Otterbox OB Defender Galaxy A55 5G/Samsung Black

Barva Černá / Počet kusů v balení 1 pc(s) / Maximální velikost obrazovky 6.6" / Materiál Polycarbonate (PC),Rubber / Hmotnost 134.71 g / Šířka 97.03 mm

Všechny parametry
701 Kč
S DPH

579 Kč bez DPH

Momentálně nedostupné

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7795430 Výrobce: Otterbox EAN: 0840304761098

Popis

Otterbox OB Defender Galaxy A55 5G/Samsung Black z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Samsung.

Hlavní parametry:

  • Typ pouzdra: Cover
  • Povrchové zbarvení: Jednobarevný
  • Bezdrátové nabíjení: Ano
  • Barva: Černá
  • Maximální velikost obrazovky: 6.6"
  • Ochranné funkce: Dirt resistant,Drop proof,Dust resistant,Scratch resistant,Shock resistant
  • Materiál: Polycarbonate (PC),Rubber
  • Hloubka: 32.45 mm
  • Hmotnost: 134.71 g
  • Šířka: 97.03 mm

Popis výrobce (anglicky)

Looking for legendary protection? You’ve found it with Defender Series. The multi-layer construction guards your device from serious drops, dirt, scrapes and bumps. Plus, the included holster does double duty as a belt clip or hands-free kickstand. Defender Series works hard and plays harder with a rugged and refined design that’s ready for anything and is made with more than 50% recycled material.

Parametry

BarvaČerná
Počet kusů v balení1 pc(s)
Maximální velikost obrazovky6.6"
MateriálPolycarbonate (PC),Rubber
Hmotnost134.71 g
Šířka97.03 mm
Výška176.22 mm
Hloubka32.45 mm
Ochranné funkceDirt resistant,Drop proof,Dust resistant,Scratch resistant,Shock resistant
Bezdrátové nabíjeníAno
Typ pouzdraOdolné
Hlavní barvaČerná
Pro telefonGalaxy A55
Kompatibilita (1 model)
Pasuje k
Galaxy A55
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.