• Vyprodáno
Otterbox OB FRE MagSafe Camera Control/Apple iPhone 17 Pro Max SM Green
search
  • Otterbox OB FRE MagSafe Camera Control/Apple iPhone 17 Pro Max SM Green

Otterbox OB FRE MagSafe Camera Control/Apple iPhone 17 Pro Max SM Green

Barva Zelená / Maximální velikost obrazovky 6.9 " / Stupeň krytí IP IP68 / Hmotnost 55.99 g / Šířka 90.34 mm / Výška 175.46 mm

Všechny parametry
1 678 Kč
S DPH

1 387 Kč bez DPH

Momentálně nedostupné

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7799774 Výrobce: Otterbox EAN: 0840434742325

Popis

Otterbox OB FRE MagSafe Camera Control/Apple iPhone 17 Pro Max SM Green z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Apple.

Hlavní parametry:

  • Typ pouzdra: Cover
  • Povrchové zbarvení: Jednobarevný
  • Vestavěná baterie: Ne
  • Barva: Zelená
  • Ochranné funkce: Drop proof,Waterproof
  • Maximální velikost obrazovky: 6.9"
  • Hmotnost: 55.99 g
  • Hloubka: 17.4 mm
  • Šířka: 90.34 mm
  • Výška: 175.46 mm

Popis výrobce (anglicky)

Dive into the action with Frē Series. Originally designed and engineered by LifeProof, the Frē Series waterproof case is sealed up, so you can submerge it to 2 meters for 1 hour. It covers your phone on all sides with an integrated screen cover and is rated to 5X military standard drop defenses to survive hard falls. Frē Series snaps securely to MagSafe accessories and has a built-in Camera Control button that's fully sealed and works with Apple's visual intelligence.

Parametry

BarvaZelená
Maximální velikost obrazovky6.9 "
Stupeň krytí IPIP68
Hmotnost55.99 g
Šířka90.34 mm
Výška175.46 mm
Hloubka17.4 mm
Ochranné funkceDrop proof,Waterproof
Bezdrátové nabíjeníAno
Povrchové zbarveníJednobarevný
Typ pouzdraCover
Název barvySubmerge
Vojenský standardMIL-STD-810G
Celkový obsah recyklovaného materiálu50 %
Vestavěná baterieNe
KompatibilitaiPhone 17 Pro Max
Kompatibilita značkyApple
Voděodolnost do2 m
Produkt vyrobený z recyklovaných materiálůAno
Recyklované materiály produktuRecyklovaný plast
Kompatibilní s MagSafeAno
Vestavěný kryt displejeAno
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.