Otterbox OB Defender Pro MagSafe Camera/Ctrl Apple IPHONE17 HI Visorange
search
  • Otterbox OB Defender Pro MagSafe Camera/Ctrl Apple IPHONE17 HI Visorange

Otterbox OB Defender Pro MagSafe Camera/Ctrl Apple IPHONE17 HI Visorange

Barva Oranžová / Maximální velikost obrazovky 6.3" / Materiál Polykarbonát (PC), Termoplastický elastomer (TPE) / Hmotnost 63.44 g / Šířka 84.44 mm / Výška 161.54 mm

Všechny parametry
806 Kč
S DPH

666 Kč bez DPH

Skladem

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7798367 Výrobce: Otterbox EAN: 0840434710980

Popis

Otterbox OB Defender Pro MagSafe Camera/Ctrl Apple IPHONE17 HI Visorange z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Apple.

Hlavní parametry:

  • Typ pouzdra: Cover
  • Povrchové zbarvení: Jednobarevný
  • Vestavěná baterie: Ne
  • Barva: Oranžová
  • Ochranné funkce: Dirt resistant,Drop proof,Dust resistant,Scratch resistant
  • Maximální velikost obrazovky: 6.3"
  • Materiál: Polykarbonát (PC), Termoplastický elastomer (TPE)
  • Hmotnost: 63.44 g
  • Hloubka: 15.14 mm
  • Šířka: 84.44 mm

Popis výrobce (anglicky)

For peak protection, trust Defender Series Pro, our toughest case yet. It features a tri-layer design with a silicone outer cover, rigid inner shell and memory foam backing that work together to deflect whatever bumps and tumbles might come your way — it adds up to intense drop defense. Plus, it's equipped with corners that absorb shock, all-over texturing for great grip, MagSafe compatibility, and a built-in Camera Control button. When you need proven protection, you need our heritage case.

Parametry

BarvaOranžová
Maximální velikost obrazovky6.3"
MateriálPolykarbonát (PC), Termoplastický elastomer (TPE)
Hmotnost63.44 g
Šířka84.44 mm
Výška161.54 mm
Hloubka15.14 mm
Ochranné funkceDirt resistant,Drop proof,Dust resistant,Scratch resistant
Bezdrátové nabíjeníAno
Typ pouzdraOdolné
Hlavní barvaOranžová
Vestavěná baterieNe
Pro telefoniPhone 17
Výbava pouzdraMagSafe / magnet
Kompatibilita (1 model)
Pasuje k
iPhone 17
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.