OtterBox React Rowlf - Clear -/Propack
search
  • OtterBox React Rowlf - Clear -/Propack

OtterBox React Rowlf - Clear -/Propack

Barva Průhledná / Maximální velikost obrazovky 6.7" / Hmotnost 33.96 g / Šířka 84.1 mm / Výška 167.4 mm / Hloubka 12.2 mm

Všechny parametry
351 Kč
S DPH

290 Kč bez DPH

Barva

Skladem

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 77000461 Výrobce: Otterbox EAN: 0840434759163

Popis

OtterBox React Rowlf - Clear -/Propack z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony dalších značek.

Hlavní parametry:

  • Typ pouzdra: Cover
  • Barva: Průhledná
  • Ochranné funkce: Scratch resistant,Drop proof
  • Maximální velikost obrazovky: 6.7"
  • Kompatibilita: Galaxy A27 5G
  • Kompatibilita značky: Samsung
  • Produkt vyrobený z recyklovaných materiálů: Ano
  • Celkový obsah recyklovaného materiálu: 40 %
  • Hmotnost: 33.96 g
  • Výška: 167.4 mm

Popis výrobce (anglicky)

Ultra-thin and resilient, React Series is the thin case that protects your phone from drops and scrapes.
Its solid, one-piece form is precision-fit for your phone, and its textured edges provide a sure grip. Plus,
the case installs fast, and it slides in and out of pockets seamlessly. Wrap your phone in the trusted
protection of React Series.

Parametry

BarvaPrůhledná
Maximální velikost obrazovky6.7"
Hmotnost33.96 g
Šířka84.1 mm
Výška167.4 mm
Hloubka12.2 mm
Ochranné funkceScratch resistant,Drop proof
Typ pouzdraZadní kryt
Hlavní barvaPrůhledná
Pro telefonGalaxy A27
Výbava pouzdraPrůhledné
Kompatibilita (1 model)
Pasuje k
Galaxy A27
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.