• Vyprodáno
Otterbox OB React Folio MagSafe Apple/iPhone 17 Black Crystal CL/Black
search
  • Otterbox OB React Folio MagSafe Apple/iPhone 17 Black Crystal CL/Black

Otterbox OB React Folio MagSafe Apple/iPhone 17 Black Crystal CL/Black

Barva Černá, Průhledná / Maximální velikost obrazovky 6.3" / Hmotnost 61.47 g / Šířka 80.52 mm / Výška 154.59 mm / Hloubka 17.24 mm

Všechny parametry
562 Kč
S DPH

464 Kč bez DPH

Momentálně nedostupné

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7798586 Výrobce: Otterbox EAN: 0840434715367

Popis

Otterbox OB React Folio MagSafe Apple/iPhone 17 Black Crystal CL/Black z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Apple.

Hlavní parametry:

  • Pro telefon: iPhone 17
  • Typ pouzdra: Flipové (knížka)
  • Výbava pouzdra: MagSafe / magnet
  • Hlavní barva: Černá
  • Kompatibilita: iPhone 17
  • Kompatibilita značky: Apple
  • Barva: Černá, Průhledná
  • Maximální velikost obrazovky: 6.3"
  • Ochranné funkce: Odolné proti pádu, Odolné proti poškrábání
  • Povrchové zbarvení: Jednobarevný

Popis výrobce (anglicky)

Ultra-thin and resilient, React Series Folio is the thin iPhone case that protects your phone from drops and scrapes. Its solid, one-piece form is precision-fit for your phone, and its textured edges provide a sure grip. The folio cover with a magnetic closure protects your screen and helps to protect your privacy by blocking the view of wandering eyes. Its interior card slot holds essentials like ID, cards or even some cash. Built-in magnets let you snap to MagSafe accessories, opening new ways to use your iPhone. It gives you full Camera Control access for faster photos and videos. Plus, the case installs fast, and it slides in and out of pockets seamlessly. Wrap your phone in the trusted protection of React Series Folio.

Parametry

BarvaČerná, Průhledná
Maximální velikost obrazovky6.3"
Hmotnost61.47 g
Šířka80.52 mm
Výška154.59 mm
Hloubka17.24 mm
Ochranné funkceOdolné proti pádu, Odolné proti poškrábání
Bezdrátové nabíjeníAno
Typ pouzdraFlipové (knížka)
Hlavní barvaČerná
Vestavěná baterieNe
Pro telefoniPhone 17
Výbava pouzdraMagSafe / magnet
Kompatibilita (1 model)
Pasuje k
iPhone 17
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.