OtterBox SOLE Apple iPhone 17/Pro REAL Quiet - Blue
search
  • OtterBox SOLE Apple iPhone 17/Pro REAL Quiet - Blue

OtterBox SOLE Apple iPhone 17/Pro REAL Quiet - Blue

Barva Modrá / Maximální velikost obrazovky 6.3" / Hmotnost 40.81 g / Šířka 79.44 mm / Výška 156.39 mm / Hloubka 15.64 mm

Všechny parametry
808 Kč
S DPH

668 Kč bez DPH

Skladem

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7799405 Výrobce: Otterbox EAN: 0840434733187

Popis

OtterBox SOLE Apple iPhone 17/Pro REAL Quiet - Blue z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Apple.

Hlavní parametry:

  • Pro telefon: iPhone 17
  • Typ pouzdra: Zadní kryt
  • Hlavní barva: Modrá
  • Kompatibilita: iPhone 17 Pro
  • Kompatibilita značky: Apple
  • Barva: Modrá
  • Maximální velikost obrazovky: 6.3"
  • Ochranné funkce: Odolné proti pádu, Odolné proti poškrábání
  • Povrchové zbarvení: Vzorovaný
  • Název barvy: Břidlicově modrá

Popis výrobce (anglicky)

The fusion of strength and style, Sole Series is a case in a class of its own. Durable and fashionable, it treads a path of performance, expression and protection — making it equally adept high on a mountain summit or deep in a city subway. It’s inspired by both elite footwear and tactical outerwear, resulting in a look that’s distinct and defenses that are decisive. Every phone function works flawlessly, and this grippy iPhone case features an integrated Camera Control button for seamless swiping, clicking and capturing.

Parametry

BarvaModrá
Maximální velikost obrazovky6.3"
Hmotnost40.81 g
Šířka79.44 mm
Výška156.39 mm
Hloubka15.64 mm
Ochranné funkceOdolné proti pádu, Odolné proti poškrábání
Typ pouzdraZadní kryt
Název barvyBřidlicově modrá
Hlavní barvaModrá
Pro telefoniPhone 17
Kompatibilita (2 modely)
Pasuje k
iPhone 17, iPhone 17 Pro
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.