• Vyprodáno
Otterbox OB SOLE iPhone 17E/16E/15/14/13/Night RAID - Black
search
  • Otterbox OB SOLE iPhone 17E/16E/15/14/13/Night RAID - Black

Otterbox OB SOLE iPhone 17E/16E/15/14/13/Night RAID - Black

Barva Černá / Maximální velikost obrazovky 6.1" / Hmotnost 41.06 g / Šířka 79.4 mm / Výška 153.7 mm / Hloubka 13.6 mm

Všechny parametry
808 Kč
S DPH

668 Kč bez DPH

Momentálně nedostupné

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7799550 Výrobce: Otterbox EAN: 0840434737208

Popis

Otterbox OB SOLE iPhone 17E/16E/15/14/13/Night RAID - Black z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Apple.

Hlavní parametry:

  • Pro telefon: iPhone 13
  • Typ pouzdra: Zadní kryt
  • Hlavní barva: Černá
  • Kompatibilita: iPhone 17e/16e/15/14/13
  • Kompatibilita značky: Apple
  • Barva: Černá
  • Maximální velikost obrazovky: 6.1"
  • Vestavěná baterie: Ne
  • Bezdrátové nabíjení: Ano
  • Kompatibilní s MagSafe: Ano

Popis výrobce (anglicky)

The fusion of strength and style, Sole Series is a case in a class of its own. Durable and fashionable, it
treads a path of performance, expression and protection — making it equally adept high on a
mountain summit or deep in a city subway. It’s inspired by both elite footwear and tactical outerwear,
resulting in a look that’s distinct and defenses that are decisive.

Parametry

BarvaČerná
Maximální velikost obrazovky6.1"
Hmotnost41.06 g
Šířka79.4 mm
Výška153.7 mm
Hloubka13.6 mm
Bezdrátové nabíjeníAno
Typ pouzdraZadní kryt
Hlavní barvaČerná
Vestavěná baterieNe
Pro telefoniPhone 13
iPhone 14
iPhone 15
iPhone 16e
iPhone 17e
Kompatibilita (5 modelů)
Pasuje k
iPhone 13, iPhone 14, iPhone 15, iPhone 16e, iPhone 17e
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.