OtterBox SOLE Pack Apple iPhone/17 Pro Vector - Black
search
  • OtterBox SOLE Pack Apple iPhone/17 Pro Vector - Black

OtterBox SOLE Pack Apple iPhone/17 Pro Vector - Black

Barva Černá / Maximální velikost obrazovky 6.3" / Hmotnost 41.57 g / Šířka 79.5 mm / Výška 156.4 mm / Hloubka 17.9 mm

Všechny parametry
941 Kč
S DPH

778 Kč bez DPH

Skladem

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 77000873 Výrobce: Otterbox EAN: 0840434774067

Popis

OtterBox SOLE Pack Apple iPhone/17 Pro Vector - Black z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Apple.

Hlavní parametry:

  • Pro telefon: iPhone 17 Pro
  • Typ pouzdra: Zadní kryt
  • Hlavní barva: Černá
  • Kompatibilita: iPhone 17 Pro
  • Kompatibilita značky: Apple
  • Barva: Černá
  • Maximální velikost obrazovky: 6.3"
  • Ochranné funkce: Odolné proti pádu, Odolné proti poškrábání
  • Bezdrátové nabíjení: Ano
  • Kompatibilní s MagSafe: Ano

Popis výrobce (anglicky)

The fusion of strength, style and utility, Sole Series Pack is a grippy iPhone case in a class of its own. It’s
inspired by both elite footwear and tactical outerwear, resulting in a look that’s distinct and defenses
that are decisive. And it has built-in elastic rope, so you can pack along whatever's essential to your
day — lip balm and sunscreen when you're out hiking, keys and a spare roll of film when you're
exploring your city. Durable and fashionable, it treads a path of performance, expression and
protection.

Parametry

BarvaČerná
Maximální velikost obrazovky6.3"
Hmotnost41.57 g
Šířka79.5 mm
Výška156.4 mm
Hloubka17.9 mm
Ochranné funkceOdolné proti pádu, Odolné proti poškrábání
Bezdrátové nabíjeníAno
Typ pouzdraZadní kryt
Hlavní barvaČerná
Pro telefoniPhone 17 Pro
Kompatibilita (1 model)
Pasuje k
iPhone 17 Pro
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.