Otterbox OB React Folio MagSafe Apple/iPhone 17 ProMax BLK Crystal C/B
search
  • Otterbox OB React Folio MagSafe Apple/iPhone 17 ProMax BLK Crystal C/B

Otterbox OB React Folio MagSafe Apple/iPhone 17 ProMax BLK Crystal C/B

Barva Černá, Průhledná / Maximální velikost obrazovky 6.9" / Hmotnost 72.4 g / Šířka 86.76 mm / Výška 168.3 mm / Hloubka 18.82 mm

Všechny parametry
562 Kč
S DPH

464 Kč bez DPH

Skladem

Záruka 2 roky

Poptat tento produkt

Kód: 7798589 Výrobce: Otterbox EAN: 0840434715428

Popis

Otterbox OB React Folio MagSafe Apple/iPhone 17 ProMax BLK Crystal C/B z kategorie Pouzdra a kryty na mobilní telefony Apple.

Hlavní parametry:

  • Pro telefon: iPhone 17 Pro Max
  • Typ pouzdra: Flipové (knížka)
  • Výbava pouzdra: MagSafe / magnet
  • Hlavní barva: Černá
  • Kompatibilita: iPhone 17 Pro Max
  • Kompatibilita značky: Apple
  • Barva: Černá, Průhledná
  • Maximální velikost obrazovky: 6.9"
  • Ochranné funkce: Odolné proti pádu, Odolné proti poškrábání
  • Povrchové zbarvení: Jednobarevný

Popis výrobce (anglicky)

Ultra-thin and resilient, React Series Folio is the thin iPhone case that protects your phone from drops and scrapes. Its solid, one-piece form is precision-fit for your phone, and its textured edges provide a sure grip. The folio cover with a magnetic closure protects your screen and helps to protect your privacy by blocking the view of wandering eyes. Its interior card slot holds essentials like ID, cards or even some cash. Built-in magnets let you snap to MagSafe accessories, opening new ways to use your iPhone. It gives you full Camera Control access for faster photos and videos. Plus, the case installs fast, and it slides in and out of pockets seamlessly. Wrap your phone in the trusted protection of React Series Folio.

Parametry

BarvaČerná, Průhledná
Maximální velikost obrazovky6.9"
Hmotnost72.4 g
Šířka86.76 mm
Výška168.3 mm
Hloubka18.82 mm
Ochranné funkceOdolné proti pádu, Odolné proti poškrábání
Bezdrátové nabíjeníAno
Typ pouzdraFlipové (knížka)
Hlavní barvaČerná
Vestavěná baterieNe
Pro telefoniPhone 17 Pro Max
Výbava pouzdraMagSafe / magnet
Kompatibilita (1 model)
Pasuje k
iPhone 17 Pro Max
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.